Ostatní

Konec webu?

Vzhledem k tomu,že nemám informace abych mohl pokračovat v další činnosti a vedení sboru se mnou dlouhodobě nekomunikuje.další aktualizace zde už nebudou. Web bude nejspíš taky zrušen… (více…)

Návštěva České televize v naší jednotce 7.2.2019

13 fotografií

Dnes nás poctila návštěvou Česká televize,aby natočila reportáž o spuštění projektu plánované spolupráce první pomoci mezi ZZS a JSDH v MSK.     (více…)

Školení členů vyjezdove jednotky 6.2.2019

9 fotografií

Dne 6.2. Proběhlo školení členů vyjezdove jednotky kolegou z HZS Ostrava a byl předán k používání krisici přístroj do výbavy jednotky. Od 1.2. Bude na vyžádání operátorů ZZS vyjíždět spolu se ZZS MSK. (více…)

Slavnostní setkání s hasiči v Senátu 13.10.2018

5 fotografií

Dne 2. června 2018 realizovali v Praze na Vltavě dobrovolní i profesionální hasiči z celé České republiky hudební hasičskou fontánu. Originálním způsobem tak přispěli k oslavám sta let samostatného československého státu a občanům i návštěvníkům Prahy připravili mimořádný nevšední zážitek.… (více…)

Grilování s kozlem 21.7.2018

17 fotografií